Tabi ki bizim blogumuz teknoloji üzerine ancak bu günkü yazımda sizlere alışveriş konusundan bahsedeceğim.Aslında öyle çok alışveriş yapmayı seven biri değilim.Ancak anneler gününün yaklaşması ile birlikte biraz mecburi birazda isteyerek 🙂 internette sağa sola bakınmaya başladım.Öncelikle kafamda ne alacağıma dair soru işaretleri vardı ancak internet siteleri arasında dolaşırken bunlara karar verdim. İki hediye alacağım biri çanta diğeri pijama olacak.

Bayan çantaları araması yaptım ve çıkan sitelere girdim en iyi çantayı seçmem gerek ama arkadaşlar sizde bakarsanız fiyatların inanılmaz uçuk olduğunu görürsünüz.Herkesin bildiği hepsiburada gittigidiyor gibi sitelere baktım ucuza bulabilirim diye ama malesef öyle olmadı.Sonra bayan çanta modelleri tanıtımı yapan bir blog da reklamlar dönüyordu tıkladım ve sizede birazdan önereceğim çok uygun bir site buldum.Üstelik çantalar harika ve neredeyse tüm çantaları 10 20 tl gibi komik rakamlara alabiliyorsunuz.

Örneğin ben bu çantayı beğendim ve aldım fiyatı ne kadar biliyor musunuz ? 14,99 🙂

 

bayan çanta

bayan çanta

Çantaları buradan alabilirsiniz Tık Tık: http://www.tarzgo.com/Bayan-canta

 

İki hediye seçtim demiştim diğer hediyem ise pijama olacaktı çünkü yaz geliyor kışlık kıyafetler artık yavaş yavaş raflara kalkmaya başladı ve yeni kıyafetler artık alınacak.Hem ev de hemde tatilde giyilebilecek bir adette pijama takımı almayı düşünmüştüm ancak pijama dada fiyatlar uygun olunca sanırım biraz aşırıya kaçıp 6 pijama takımı satın aldım.

Pijamalar içine buradan lütfen: http://www.tarzgo.com/pijama

Alışverişim toplam 65 tl tutmuştu 75 tl üzeri kargo ücretsiz yazdığı için 10 tl daha alışveriş yaptım.Sanırım 75 tl lik alışveriş ile 10 üzerinde ürün aldım herhalde çuvalla gönderecekler nasıl olacak bilmiyorum. 🙂 İşin garibi bu zamana kadar tarzgo yu nasıl bilmiyorum tarzgo.com un reklamlarını nasıl görmemişim ilginç

Bir önceki yazımız olan Matematik Oyunları Google Play'de başlıklı makalemizde manşet, matematik ve matematik oyunları android hakkında bilgiler verilmektedir.

1.408 views Okunma 03 May 2015

Yorumlar

Yorumlar(1 )
    • Çanta
      Çanta 16 Ağustos 2015

      Gayet ucuz ve güzel çantalar var ilgili siteden alışveriş yapıcam öneriler için teşekkürler


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.