Facebook bir süredir yeni uygulaması üzerinde titizlikle çalışmasını sürdürüyordu. Yakın zamanda kullanıma sunulacağı haberlerini de sık sık yayınlıyorduk.

Hello uygulaması sayesinde sizi arayan ama rehberinizde kayıtlı olmayan kişileri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aslında bu uygulamaya benzer CIA Kim Arıyor gibi hizmetlerin olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Ama Facebook Hello‘nun asıl amacı ise Android telefonunuzun arama fonksiyonlarını yöneten standart uygulama yerine geçipFacebook veritabanındaki verileri de kullanarak yapması. Yani aslında bu iyi birşey mi kötü birşey mi bilemedim. Çünkü birçok kişi belki kimliğini saklamak istiyor olabilir, birçok kişi de aynı zamanda diğer kişinin kimliğini öğrenmek istiyor. Hayat işte teknoloji de bile garip..

Facebook Hello uygulamasının özellikleri
Doğrudan Rehber üzerinden Facebook araması yapabilir,
Arayan numaralar eğer rehberde kayıtlı değilse kim olduğunu gösterir,
Arayan numaralardan istemediklerinizi kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Google Play’da yer almayan uygulama henüz ülkemiz için kullanıma açılmadığından dolayıAPK dosyasını indirerek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Dilerseniz buradan Facebook Hello uygulamasının APK dosyasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir önceki yazımız olan NASA deney için adam arıyor! Ücret 48 bin TL başlıklı makalemizde Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi, astronotlar ve Huston hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.277 views Okunma 28 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.