Rockstar Games‘in kırılamayacağını iddia ettiği GTA 5, 3DM ekibi tarafından sadece 2 günde kırıldı ve maalesef korsana yenik düştü. 3DM ekibinin ilk olarak yayınladığı GTA 5 Crack dosyası sadece Windows 7 işletim sisteminde çalışabiliyordu. Ekibin bugün yayınladığı 2. sürüm ise Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemleri tarafından kullanabiliniyor.

GTA 5 Crack v2 sürümüyle bütün Windows işletim sistemlerinde GTA 5 craklı olarak oynanabiliyor. Ancak yeni  GTA 5 Crack v2, GTA 5 Online modunda işe yaramıyor. Bir çok Anti-Virüs programlarının virüs olarak saptadığı GTA 5 Crack v2 dosyası güvenilir gözükmüyor. Hacker grupları bunu sizin bilgisayarınıza yükleterek sadece oyunu oynamanıza yardımcı olduğunu sanmayın. Size cracklı oyun deneyimi sunarken bitcoin virüsü ile PC‘nizin sistemini sömürüp sizin üzerinizden para kazanabileceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan GTA 5 Pc İndir başlıklı makalemizde gta 5 indir, gta 5 indir full ve gta 5 indir full tek link hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.