Avea’nın müşterileri için hazırladığı kampanyalara göz atarken takipçilerimiz için belli başlı kampanyaları yayınlama kararı aldık. Evet bunlardan ilk ki defacto firması için yayınlanan kampanya bilgileri oldu. Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki işlemleri uygulamanız gerekiyor.

Kampanya 09 Nisan – 09 Mayıs 2015 tarihlerinde tüm www.defacto.com.tr sitesinde geçerlidir. Kampanya kapsamında sadece çocuk ve genç ürünlerinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 15 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya katılım sınırı yoktur. Avea müşterileri DEFACTO yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirler. Bu kampanya başka promosyonlarla ve kampanyalarla birleştirilemez. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Defacto ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklıdır.

Bir önceki yazımız olan Skype Translator, O Dillere Kavuştu! başlıklı makalemizde skype ve skype translator hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.409 views Okunma 13 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.