Merakla beklenen Game of Thrones 5. sezon bölümleri bugün itibariyle internete düştü. Game of Thrones tutkunları uzun zamandır bugünün gelmesini bekliyordu. Uzun bekleyişin ardından Game of Thrones 5. sezon tam 4 bölüm ile ortaya çıktı.

Evet yanlış duymadınız. Game of Thrones 5. sezon bugün itibariyle başlayacağı zaten biliniyordu ve birçok dizi tutkunu bugünü bekliyordu. Bunu fırsat bilen HBO uzun bekleyiş sonrası kullanıcılarını sevindirmek için 4 bölüm birden yayınladı.

Game of Thrones 5. sezon‘dan yayınlanan 4 bölümün tamamının HBO tarafından mı yayınlandığı yoksa internete mi düştüğü henüz bilinmiyor ancak birçok torrent sitesi ve dizi sitesinde dizinin ilk 4 bölümü yüklenmeye başladı bile.

Uzun bir süre bekleyişin ardından 4 saatlik bir Game of Thrones heyecanına kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum. Yeni bölümlerin şu anda indiğini görerek yazımı burada bitiriyorum:)

Herkese iyi seyirler dileriz.

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Öfkeli 7 Ne Kadar Para Harcandı başlıklı makalemizde hızlı ve öfkeli 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.166 views Okunma 12 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.