Facebook geçtiğimiz günlerde mobil platformlar için Messengeruygulamasının yaygınlaşmasını sağlamaya yönelik bir takım yenilikler yapmıştı. Popüler GIF tarzı içerik hazırlamaya yardımcı olan uygulamaları Facebook Messenger ile entegre eden firma, bugün de mesajlaşma uygulamasını PC platformuna taşıyacağını duyurdu.

Facebook MessengerWeb tarayıcı üzerinden kullanıma sunuldu. Tabii bu mesajlaşma uygulamasını kullanmak için bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Yeni özellik sayesinde hali hazırda Facebook.com üzerinde yer alan Messenger uygulaması ayrıca Messenger.com üzerinden de kullanılabiliyor.

15-04/09/facebook-messenger-1428529087.jpg

Sadece mesajlaşın

Sadece mesajlaşmaya yönelik olan bu hamle bazı kullanıcıların hoşuna gidebilir. Facebook’ta zaman tünelinin görüntülemeden direkt olarak mesajlaşma kulağa hoş geliyor. Web’den Facebook Messenger deneyimi yaşamak için burayı tıklayın.

kaynak

Bir önceki yazımız olan Youtube MP3 - MP4 Video Müzik İndirme ve Dönüştürme başlıklı makalemizde youtube, Youtube MP3 İndir ve Youtube MP4 İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: 1.597 views Okunma 09 Nis 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.