Çift taraflı nervür döşemeler inşa etmekte kullanılan kaset kalıplar farklı ebatlarda üretilmektedir. Kalıp tasarımı plan içinde keredir ve kullanımı kolaydır.

Plastik kaset kalıplarda kalıp ömrü kullanıma bağlı olarak 80 kullanım ve üzeridir. Hafif, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Montajı işçiliği ve sökümü kolay olduğundan dolayı kullanışlıdır.

Bütün kaset kalıplar beton ve çelik donatı gereksinimlerini en aza indirerek emniyetli ve ekonomik bir yapı sistemi sunar. Beton yüzeyi, oldukça çekicidir ve genellikle açık bırakılır. Aynı zamanda boyanabilir ya da özel aydınlatma elemanları kullanılabilecek şekilde tasarlanabilir

Plastik Kaset Kalıplar

Ağır ve hafif sanayi binaları, hastane, okul, alışveriş merkezi, ofis binaları gibi çok geniş bir yelpazede kullanılan çift yönlü nervür döşemelerin tasarım, projelendirme ve inşası için mimar ve mühendislere geniş bir yelpazede kalıp seçeneği sunmaktadır.

Yeni kalıpların üretiminde ilk teslim süresi sadece birkaç gündür. Bu hızlı üretim firmalara temel aşamasını bitirip 1. kat seviyesinde satın alma işlemini yapma imkânı vermektedir.

Hızlı üretimin bir diğer avantajı da kalıplar için şantiye sahasında bir depolama yerine ihtiyaç yoktur. Kalıplar kullanılacakları zaman şantiyeye gelecek ve doğrudan iskele üzerine dizilecektir.

Plastik Kaset Kalıplar

Bir önceki yazımız olan Edis Görgülü kimdir? başlıklı makalemizde Edis Görgülü, edis görgülü biyografi ve Edis Görgülü kaç doğumlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.