Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle bir çok firma bu durumu bir kazanç kapısı haline çevirdi. Bir çok uygulama, bir çok oyun günlük hayatımızda bir hayli zaman harcamamıza neden oluyor. Bu oyunlardan en popüler olan Clash of Clans oyununu çevremizdeki bir çok kullanıcı oynamakta. Ve bazılarımız bu oyunun açığı var mı? Hilesi var mı? diye soruyoruz. Bu yazımızda kafanızdaki soru işaretlerini biraz olsun kaldıracağız.

Öncelikle Clash of Clans oyununda ki veriler firma tarafından kendi sunucularında saklanıyor. Yani telefonumuzla oyuna girdiğimizde bilgiler firma üzerinden bize aktarılıyor. Bu yöntemle oyunda hilenin önü biraz olsun kapanıyor. Ve şuanda Clash of Clans oyununda herhangi bir açık yok. Yani bir hilesi yok…

Bir çok kullanıcının google üzerinden clash of clans hilesi vb. şekilde arama yaparak eriştiği dosyaların bir coğu ya virüslü yada çalışmıyor.

Uzun uğraşlar sonucu çalışan bir apk buluyorsunuz ve yüklediğinizde karşınıza farklı bir sunucu çıkıyor. Yani oyunu oynuyorsunuz sınırsız altın ve madeniniz var ama bağlı olduğunuz sunucu Clash of Clans ekibinin değil, farklı kişilerin kurduğu özel bir sunucu.

Umarım yazımız sizlere yardımcı olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Tomb Raider Şimdi de Android Mağazasında başlıklı makalemizde manşet, tomb raider ve tomb raider android hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.