Dünyanın en popüler oyun serilerinden olan Tomb Raider  ios platformundan sonra şimdi de android platformu için yayınlandı. Seksi kahraman Lara Croft’un başrolde olduğu oyunun yenisi hikayeyi farklı yerlere taşıyarak mobil platform kullanıcılarına aksiyon ve heyecan dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sürekli yeni senaryoları çıkartılan Tomb Raider, son olarak Xbox One platformu için yeni bir oyun çıkartmıştı. Şimdi ise Tomb Raider Android kullanıcıları ile buluşuyor.

1.5 yıl kadar önce iOS platformuna gelerek Apple kullanıcılarını sevindiren 1996 çıkışlı oyun Tomb Raider, Mısır piramitlerinden Atlantis’in kayıp şehirlerine kadar oyun severleri büyük bir gezintiye çıkartıyordu.

ABD bölgesinde 0.99 dolar gibi uygun bir fiyata satın alabileceğiniz Tomb Raider’ın Android sürümü Türkiye için 3.15 TL fiyat etiketiyle mağazada yerini alıyor.

Bir önceki yazımız olan aa Oyununun Hilelerine Bir Yenisi Daha Eklendi başlıklı makalemizde "aa" hile, "aa" level geçme hilesi ve aa 84 hile hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.