Sevin ya da sevmeyin Facebook, Messenger uygulaması için yeni özellikler getirerek Messenger’ı farklı bir platform haline dönüştürdü.Yeni platformla birlikte kullanıcılar GIF’leri, fotoğrafları, videoları, ses kliplerini ve başka neyi paylaşmak istiyorlarsa onları daha yaratıcı ve çekici hale getirip paylaşabilecek. Facebook, şimdilik 40 farklı uygulamayı Messenger ile birlikte bize sunuyor. Bu uygulamaları Messenger uygulaması içinde bulabileceğimiz gibi aynı zamanda App Store ve Google Play yardımıyla indirebiliriz. Bugün yayınlanan bu uygulamarın çoğu tüm akıllı telefonlarla uyumlu ama bazıları iPhone 5,iPhone 6 ya da Android 4.0 üzerini destekliyor.

  • Ultratext


Ultratext uygulaması kısa metinleri şık ( şekilli şukullu ) bir şekilde göndermemizi sağlıyor. Bu uygulamayla yazdığımız metinler olabildiğince hoş gözüküyor. Ayrıca bazı hazır metinleri GIF şeklinde düzenlemişler.

  • Giphy


Giphy bize geniş bir GIF arşivi ve bu arşivden favori giflerimizi seçip konuştuğumuz kişiye göndermemizi sağlıyor. Kullanımı oldukça basit. Sevdiğimiz gifi seçip send tuşuna basıp istediğimiz kişiye gönderiyoruz.

  • Stickered

Yüzünüzü bir sticker ile değiştirmek ister miydiniz ? Eğer istiyorsanız ( ki gerçektende eğlenceli olabiliyor ) Stickered, fotoğraflarınızı Messenger’dan göndermek için farklı bir yöntem sunuyor.

  • Emu

Görünüşe göre Facebook stickerları oldukça sevmiş. Emu da bir diğer sticker uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Selfie’nizi çekin ve farklı dekorasyonlara kafalarınızı yerleştirin.

  • PingTank

Çektiğiniz fotoğraflı farklı animasyonlu ortamlara yerleştirmeye yarayan bu uygulama bir başka GIF uygulaması. Listedeki diğer uygulamalardan biraz daha iyi çalıştığını söylersek yanılmış olmayız.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Uygulamaları Galaxy S6 ve S6 Edge ile birlikte geliyor başlıklı makalemizde Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.