Whatsapp Plus ve diğer modlarını kullanan kişilerin illaki eninde sonunda ceza yiyeceklerini bildikleri halde, kullanmaya devam eden kişilerin adına bir yazı yazmaya karar verdim. Öncelikle Azerbaycan kardeşlerimizi buradan selamlıyorum, neden Türkler’de bir ceza söz konusu olmadı neden sadece Azerbaycanlı kardeşlerimiz ceza yedi anlamadım. Sıra yavaş yavaş Türklere geliyor herhalde, neyse biz her uygulama paylaşımında siz değerli kullanıcılara WhatsApp’ın diğer modlarını ve Plus sürümünü kullanmamanızı tavsiye ettik.

Ban yiyen kişilerden bir çok mail aldım, elimizden geldiğince de hepsini cevaplamaya çalıştım lakin sınavlardan dolayı siteyle pek ilgilenemedim kusuruma bakmayın, öcenlike ban cezası kalıcıysa bunun tek çözümü var WhatsApp’a durumu izah etmek, diğer yandan ban cezası 24 saat ise, bunu beklemek zorundasınız.

Kalıcı olarak WhatsApp’dan ceza aldıysanız, ekran görüntülerini çekerek ve telefon numaranızı ekleyerek support@whatsapp.com adresine mail atınız. Bir daha yasak modlar kullanmayacağınızı belirtin, olayı kısaca izah edin.  Zaten WhatsApp’da çevrimiçi gözükmemek olsa birçok kişi Normal WhatsAppı kullacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ebolayla savaşan Doktorlar için Android Tablet başlıklı makalemizde Android tablet, ebola ve Ebolayla savaşan doktorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • yusuf
      yusuf 11 Mayıs 2016

      whatsapp ban yedim. uygulama içinden bize ulaşın diyor ama ben beceremedim ne yapmam lazım


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.