Hemen hemen artık herkes Twitter’da çevirmen olmaya başladı, bu Twitter’da çevirmen olmak nasıl bir duygu hep merak ederdim. Bende Twitter’ın çeviri merkezine katılarak 4-5 tane hesabımı çevirmen yaptım daha sonraları ihtiyaçtan dolayı hesaplarımı satmıştım. Şunu belirtmek isterim ki çevirmen olmak için İngilizce bilmenize gerek yoktur, sadece translate.twitter.com adresine girerek burada Türkçe dilini seçip hemencecik kayıt oluyoruz. Ve Ardından yukarıdaki Translate yazan kısma tıklayıp karşımıza gelen çevirilere Oy kullanıyoruz. Daha sonra buradaki bütün kısımları bitirdikten sonra günde 1 defa bu sisteme girerek gelen çevirilere oy veriyoruz, kimin oyu çoksa ve ya size en doğru çeviri hangisi geliyorsa ona oy verin. Nokta, virgün, harflerin büyük küçük olmasına dikkat edin. Sistemde kendini belli eden 4-5 kişi var sürekli onlara oy verirseniz 1,5 – 2 ay içinde çevirmen olmaya hak kazanacaksınız.

İlk verdiğiniz oylar çok olacaktır 1,000’den fazla çeviriye oy vereceksiniz yeni çevirileri görmek için bunun için kısa bir yolunu buldum. Sizin adınıza bilgisayarınız otomatik oy verecek sizde son gelen çevirilere ağırlık vererek kısa zamanda çevirmen olacaksınız.

Herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla Twitter’da çevirmen olabilirsiniz, Twitter çevirmenlik hakkında sorularınız olursa mutlaka bu konu altında yorum olarak paylaşın ki diğer arkadaşlara da faydalı olsun.

Otomatik oy vermesi için, Chrome tarayıcısından F12 tuşuna basıp buradaki Console adlı bölüme gelip

var tid =setTimeout(clickBtn, 100); function clickBtn () { var tid =setTimeout(clickBtn, 100); $(“.vote-btn”).click(); }kozbon

bu kodu yapıştırıyoruz, ardından arkamıza yaslanıp izliyoruz.

Ayrıca bu kodu ilk katılımlarda kullanın, belli bir süre sonra elle oy vermeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp'tan Yeni Bir Özellik başlıklı makalemizde whatsapp sesli arama, whatsapp sesli arama android ve whatsapp sesli arama ios hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.