LG G4 Bekleyenleri Tabletle Karşılayabilir!
Herkesin merakla beklediği LG cephesinden iddialı açıklamaların geldiği LG G4’ü beklerken G4 Note bizi karşılayabilir. Ayrıntılar haberimizde.

LG cephesinden bir açıklama yok ancak iddialar LG G4 tabletleri yönünde. G4 sızıntılarla karşımıza çıkan LG tarafından ise iddialı girişlere maruz kalmış bir cihaz. LG G4 Nisan veya mayıs ayında tanıtılacak. LG’nin nasıl bir süprizle kullanıcılar karşısına çıkacağı ise merak konusu. Daha önce de LG G2 Flex gibi eğik olabileceği iddia edilmişti. Tüm bu iddialar LG cephesinde zamanla şekillenecek..

Kullanıcılara büyük süprizler yapacaklarını açıklamışlardı. Bu süpriz neden tablet olmasın ki? Phablet modasından etkilenmeyen fazla da bir telefon üreticisinin kalmadığını düşünecek olursak LG G4’de belki bu akımın peşinden giecek.. Bakalım G4 Note gelecek mi? Bizde merakla bekliyoruz.

 

Kaynak: veteknoloji.com

Bir önceki yazımız olan Mobile Geçen Hastaneler Yüksek Ölçüde Verimlilik Artışı Elde Edecek başlıklı makalemizde mobil hastahane, mobil hastane ve mobil teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.041 views Okunma 16 Mar 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.