Bu Araştırmalar Apple’ı Üzecek!
Herkes şuan Apple Watch’a büyük ilgi gösterisinde ancak iş onu almaya gelince bir hayli değişiyor. Ayrıntılar haberimizde…

Daha çıkmadan büyük bir ilgiye maruz kalan Apple Watch’ın fiyatları malüm cep yakacak cinsten. Ancak o fiyata alacak hayranları da çok. Apple Watch’ın yaratmış olduğu heyecan ise küçümsenmeyecej türden fakat bir tüketici internet sitesi üzerinden yapılan ankate cevap veren kişiler Apple Watch almayı düşünmüyor.

Akıllı saat anketinde katılan 500 tüketicinin yüzde 54’ü Apple Watch’ı satın almayacaklarını dile getirmiş. Apple ise tüketicilerinin yüzde 39’u Apple Watch Sport, Apple Watch Edition gibi üst modellerini alacaklarını söylüyor. Ayrıca TechBargains.com sitesine düzenli olarak ziyaret eden kişilerin parasız olmadığını belirtmekte fayda var. Çünkü ziyaret eden kişiler orta ve üst gelir grubuna dahil kişiler.

Apple Watch’ın en ucuzu 349 Dolara satılacak. Apple Watch Edition ise 10 bin dolar olarak belirlenmiş olup 17 bin dolara kadar çıkacak..

Peki siz Apple Watch almayı düşünür müsünüz?

Kaynak: veteknoloji.com

Bir önceki yazımız olan İphone Siri Artık Türkçe! başlıklı makalemizde ios siri, iphone siri ve iphone türkçe siri hakkında bilgiler verilmektedir.

878 views Okunma 16 Mar 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.