Popüler fotoğraf uygulaması Instagram‘da paylaştığınız fotoğrafları yerel diskinizde de bulundurmak istiyorsanız Instaport uygulması tam size göre. Instaport.me adresinden erişilen web tabanlı uygulama, Instagram fotoğraf arşivinizi kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.

Sayfaya girdiğinizde üç aşamalı işlem pencereleriyle karışılaşıyorsunuz. İlk adımdaInstagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. İkinci aşama ise Instagram‘da bulunan fotoğraflardan hangilerini indirmek istediğiniz ile ilgili seçimlerden ibaret.

Bu ekranda “tüm fotoğraflar” seçeneği başta olmak üzere eklenme tarihine, tarih aralığına, beğenilme durumuna ve etikete göre gibi çeşitli değişkenlere bağlı olarak indirmek istediğiniz içeriği filtre edebiliyorsunuz.

Son aşamada ise belirttiğiniz seçimlere bağlı olarak fotoğraflar tespit edilerek sıkıştırılıyorve indirmeye hazır hale getiriliyor. “Donate & Download” seçeneği ile yazılım ekibine bağışta bulunabilir, “Only Download” seçeneği ile sadece hazırlanan fotoğraf arşivinizi indirebilirsiniz.

:: Uygulamayı kullanışlı buldunuz mu?

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesabı Nasıl Silinir başlıklı makalemizde instagram hesabı kapatma, instagram hesabı nasıl dondurulur ve instagram hesabı nasıl gizlenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.