Milyonların hayran olduğu ve ağırbaşlı bir hayran kitlesine ulaşan akıllı telefonun yeni modeliyle ilgili bilgiler Jeff Pu’nun raporundan geldi.

Teknoloji devi Apple’ın başarılı cihazlarıyla ilgili Jeff Pu’nun raporuna göre bir sonraki akıllı telefon iPhone 6s ya da iPhone 7 ismiyle karşımıza çıkacak olan cihazın teknik özelliklerinin yanı sıra kamera konusunda değişiklik yaşamayacak.

Kullanıcılara yine 8MP’lik bir kamera sunacak olan şirketin bir sonraki modelini tanımamız için yaklaşık yedi aylık bir süreç varken, Jeff Pu’nun iPhone konusunda yayınladığı raporu çok sayıda şahıs tarafından onaylandı. Jeff Pu, kamera konusunda iPhone’da bir sürpriz beklememizi dile getirirken, aynı zamanda yeni kuşak iPhone’larda 6 Plus ile karşımıza gelen ebat değişikliğini görmeyeceğimizi belirtiyor.

Apple’ın lens tedarikçisinin başka firmalar ile çalışmalarından da bahseden Jeff Pu, kamera konusunda MP’lik bir gelişme olmasa da, yeni iPhone’lara kamera özellikleri konusunda yeni yetenekler kazandırılacağı ortaya atılan iddialar arasında.

Bir önceki yazımız olan Samsung iflas eşiğinde mi ? başlıklı makalemizde akıllı telefon, apple ve Galaxy Note 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.