Galaxy S6‘nın render görselleri geçtiğimiz günlerde internete düştü. Fakat bu görsellerin hiç biri çift kamerayı işaret etmiyordu.

 Çift lens ve yeni özellikler:

Temel olarak bir kamera alan derinliğini ölçerken, diğer kamera ise görüntüyü alıyor. Böylelikle ortaya farklı fotoğraflar çıkabiliyor. Bu fotoğraflara kolaylıkla efektler verilebiliyor. One M8’de çift kamera olmasına rağmen One M9’da ise Tayvanlı şirket geleneksel yapısına geri dönecek gibi gözüküyor. Bir teknoloji sitesinin kaynaklarına göre LG G4 ve Galaxy S6‘da çift kamera olabilir. Şimdilik render görüntülerinde görünen Galaxy S6‘da böyle bir şey olmadığı. Diğer taraftan Samsung’un asıl tasarımı göstermediğine dair söylentiler devam ediyor. Belki bir ihtimalle Galaxy S6 çift kamera olabilir. LG G4 şuana kadar gün yüzüne çıkmadı ve olası bir tasarımı hakkında somut bir görüntü yok. Bu yüzden çift kamerayla gelmesi gibi bir ihtimal söz konusu olabiliyor.Sözde raporun ne kadar doğru ya da yalan olduğunu yorumlamak bize kalıyor. 1 Mart’ta Galaxy S6 bilmecesi çözülecek ve bu iddiaların doğruluk derecesini göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan HTC One M9 Windows 10 İle Birlikte Geliyor! başlıklı makalemizde htc m9, htc one m9 ve htc one m9 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.