İnternetin 6 saniyelik videolarla dolmasını sağlayan Twitter servisi Vine artık çocuklar için yeni servis ve uygulamasını duyurdu: adı Vinekids.

Tepeden tırnağa çocuklar için hazırlanan Vinekids, ailelerden gelen geri bildirimler göz önüne alınarak hayata geçirilmiş. Çocukların ilgisini çekebilmek için daha renkli ve daha eğlenceli bir arayüze sahip olan Vinekids, doğal olarak daha da kolay bir kullanımla karşımıza çıkıyor. Vinekids’in video içerikleri de çocuklara yönelik.

Uygulamanın bir diğer özelliği, komik sesler ve animasyonlar barındırıyor olması. Ücretsiz olarak sunulan Vinekids, şuan sadece iOS mağazasında. Uygulamanın bir süre sonra Google Play Store ve Windows Store’a gelmesi de bekleniyor.

Sadece İngilizce dil desteği sunan ve 19.9MB’lık boyutta olan Vinekids’e şu adresten ulaşabilirsiniz.

Dom Hofmann, Rus Yusupov ve Colin Croll’un önderliğinde Twitter tarafından desteklenen Vine, ilk olarak 24 Ocak 2013’te piyasaya girmişti. Şu anda iOS, Android, Windows Phone ve Xbox One platformlarında mevcut durumda ki servis, kısa bir süre sonra kendi ünlülerini oluşturmaya başlamıştı. Ocak 2015 tarihinden itibaren en çok takip edilen Vine fenomeni, 10.8 milyon ile Nash Grier oldu.

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'ın Açığını Buldu başlıklı makalemizde iphone whatsapp, whatsapp ve whatsapp android hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, 1.189 views Okunma 03 Şub 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.