İphone kullanıcıları bu haberimizde dikkat!
Iphone telefonların çok yavaş şarj olması ve şarjının çok erken tükenmesi insanların yeni yollar bulmasını zorluyor. Bulunan bir yöntemle iphone şarjının daha hızlı bir şekilde şarj olması sağlanıyor.

Akıllı cep telefonların büyük sorunlarından biri olan batarya ve şarjın erken bitmesi. iPhone model telefonunuzun yavaş şarj olmasından şikayetçiyseniz ve daha hızlı bir şekilde şarj olmasını istiyorsanız bu enteresan metodu denemeniz de fayda olabilir.

iPhone kullanıcılarının yakındığı şarj problemi ile alakalı şimdiye kadar oldukça fazla çözüm teklifi yayınlandı. Ama bu çözüm oldukça ilginç.

Business Insider adlı iş ve teknoloji sitesinin tavsiye ettiği basit bir ipucu çok ilgi çekti. Siteye göre kürdan ile şarj kablosunun takıldığı yerin temizlenmesi etkili kir yöntem olarak görüldü. Çünkü telefon cepte taşındığı için şarj gözünün içi kirlenerek elektrik akımının etkilenmesine neden olan maddelerle kapanmış olabiliyor.

Bir önceki yazımız olan LG G4'te Bu Özellik Olmayacak başlıklı makalemizde lg g4, lg g4 fiyatı ve lg g4 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.