Microsoft’un Windows 10 için düzenlediği etkinliğin ardından nihayet detayları yavaş yavaş paylaşmaya başladı. Düzenlenen etkinlik programının yoğun olmasından kaynaklı olarak, telefonlar için detaylara yer verilmemiş; Şubat ayında ilk önizleme sürümünün yayınlanacağı bilgisi verilmişti.

Bugün Microsoft Blog‘da Microsoft’un yeni web tarayıcısı Spartan’ın mobil görselleri paylaşıldı. İlk önizleme sürümünde yer almayacağı belirtilen ve Windows 10 uyumlu olan Spartan‘ın Internet Explorer‘dan uzak bir şekilde yeni render motoru ve güncel web teknolojilerine uyumlu alt yapıda olacağı biliniyor.

spartan-wphaber

Koyu ve açık temaya sahip olacak olan Spartan; diğer Windows 10 cihazlarınız ile tamamen senkronize olarak çalışacak. Flat & modern arayüze tamamen uyumlu olarak tasarlanan uygulamanın Internet Explorer’e göre çok daha başarılı bir web deneyimi sunacağı belirtilenler arasında.

 

Bir önceki yazımız olan Nokia Lumia 520, 525 ve 620 için Lumia Denim güncellemesi başladı başlıklı makalemizde denim güncellemesi başladı, l520 denim yükleme sorunu ve lumia 1320 denim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,, 1.073 views Okunma 25 Oca 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.