1. ELMAELMA-ÖZEL BB KREM NEDİR ?

Son dönemde çok popüler olan BB krem en çok arananlar listesinde başı çekiyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 1

2.

Barındırdığı özellikler ile, kullanıldığı andan itibaren ciltte kusursuz bir görüntü sağlayan BB kremler, cildi nemlendiriyor, renk dengesini düzenliyor ve SPF özelliği ile cildi zararlı ışınlardan koruyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 2

3. ÇATLAKLARDAN NASIL KURTULURUM?

Kadınların çoğunun en büyük sorunlarından biri olan çatlaklar ve çözüm yolları, yine kadınların en çok ilgi duydukları konular arasında yer alıyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 3

4.

Genellikle, doğum sırasında ve kilo alıp verme esnasında oluşan çatlakları önlemek için, badem ve kakao yağı öneriliyor. Ne yazık ki oluşmuş çatlaklardan tamamen kurtulmanın herhangi bir çaresi yok.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 4

5. SAÇLARIMI NE SIKLIKLA YIKAMALIYIM?

Sorulması gereken en önemli sorulardan biri olan ve aslında kadın, erkek değişmeksizin, herkesin dikkat etmesini gerektiren saç derisi ile ilgili bu sorunun cevabı da saç tipine göre değişiyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 5

6.

Kafa derisi yağı üretimi kişiye göre değişiklik arz ettiğinden, cevap herkese göre farklı. Fakat, uzmanlar, ortalama olarak saçların maksimum haftada 2-3 kez yıkanması gerektiğini belirtiyorlar.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 6

7. SİVİLCELERİMDEN NASIL KURTULABİLİRİM?

Akne veya sivilceler. Ergenlikten, yetişkinliğe dek kurtulamadığımız büyük sorunlardan biri. Üstelik Kadınların %80 bu gerçek sorundan muzdarip.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 7

8.

Sivilce tedavisi, kişinin cilt yapısına ve sorunun ne derece etkili olduğuna göre değişiyor. Ancak, yağlı yiyeceklerin bu sorunu tetiklediğine dikkat çeken uzmanlar sorun için dermo kozmetik ürün kullanılmasını tavsiye ediyorlar.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 8

9. FONDÖTENİ NASIL UYGULAMALIYIM?

Yanlış fondöten kullanımı, makyajınızı kötü gösterebileceği gibi özen isteyen bir konu. Böyle düşünen özenli bayanlar bu konuda sıkça arama yapmışlar.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 9

10.

Fondötenin ten renginize uygun seçilmesi ve kendi ten renginiz üzerinde yamalı bir görüntü vermemesi gerekiyor. Ayrıca cilt tipiniz de, bu seçimde etkili rol oynuyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 10

11. GÖZALTI TORBALARIMLA NASIL BAŞA ÇIKABİLİRİM?

İlerleyen yaş, yorgunluk, stres, yeterli uykuyu alamama ve birçok neden. Hepsinin neden olduğu ortak sorun gözaltı torbaları.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 11

12.

Gözaltı torbaları için uygulanabilecek estetik yöntemler olduğu gibi, kozmetik ve dermo kozmetik ürünlerde bulunuyor. Ancak, gözaltı torbalarına karşı en etkili çözüm, düzenli uykudan geçiyor.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 12

13. GÖZENEKLERİMİ NASIL SIKIŞTIRABİLİRİM?

Cildin hava almaması ve doğru temizlenmemesi gözeneklerin açılmasına neden oluyor ve bu da kadınların en şikayetçi oldukları cilt sorunlarından biri.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 13

14.

Bu minik deliklerden kurtulma yolları adına yapılan aramalardan çıkan sonuç, gözeneklerin uzun süre tıkalı kalmasını gerektiren uygulamaların yapılmaması ve düzenli tonik kullanımı.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 14

15. MAKYAJ FIRÇAMI NASIL TEMİZLEMELİYİM?

Hijyen bakımından en önemli noktalardan biri de makyaj fırçalarının temizliği. Böyle düşünen bayanlar, bu konuda ciddi bir araştırma içine girmişler.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 15

16.

Cilt temizliğiniz için de, son derece önemli olan bu temizlik işlemi, makyajınızın da daha taze görünümlü olmasını sağlar. Bu temizliği fırçanızı şampuan ile yıkayarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 16

17. ÇİL NEDİR?

Güneşe maruz kalmadan dolayı ciltte oluşan lekeler yani çiller. Daha çok, sarışın ve kızıl saçlı kişilerde görünen çilin ayrıntılı tanımı ve neden oluştuğu da kadınların merak konusu olmuş.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 17

18.

Melanin pigment birikimi ile oluşan çilin detaylı tanımı ise şöyledir; organizmanın cildi ultraviyole güneş ışınlarından korumak için verdiği doğal tepki sonucu ortaya çıkan lekelerdir.
Kadınlar İnternette Ne Arıyor? 18

Bir önceki yazımız olan Teknoloji Çıldırdı! başlıklı makalemizde google, ingilizce çeviri ve translate hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.