Windows Phone işletim sistemine sahip Lumia kullanıcılarının merakla beklediği, Windows Phone 8.1 GDR1′i getiren ve üzerinde küçük iyileştirmeler içeren Lumia Denim güncellemesi nihayet ülkemizde başladı.

Microsoft’un söz verdiği gibi, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan güncellemenin 2. dalgası olarak bugün Lumia Denimgüncellemesi yayınlanmaya başladı. Ülkemizde ise Lumia 520, Lumia 525 ve Lumia 620 güncellemeyi aldı.

Güncellemeyi Ayarlar » Telefon Güncellemesi bölümünden kontrol edebilirsiniz. Her duruma karşı yedekleme yapmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca

Tartışmak istedikleriniz, gördüğünüz yenilikler için buradaki linke tıklayarak forumda ilgili konuya dahil olabilirsiniz.

Preview for Developers kullanıcıları

Önizleme sürümü kullanan kullanıcılar eğer güncellemeyi bulamadılarsa buradaki linki tıklayarak nasıl yükleneceğini inceleyebilir.

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Resmi Hunger Games – Panem Run Oyunu Windows Mağazasında başlıklı makalemizde Hunger Games – Panem Run, windowsphone ve windowsphone Hunger Games hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.