1. Sabahları kalkabilmek için bize yardımcı olan çalar saatlerden en berbat örnekleri topladık

Çalar Saat Deyip Geçmeyin 1

2.

Uçan Kaçan Saat Alarmın çalmasıyla birlikte tepesindeki mini-kopter uçmaya başlıyor. Saati sudturabilmeniz için mini-kopteri yakalayıp yuvasına yerleştirmeniz gerekiyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 2

3.

Para Kaybettiren Saat Saatlerin en korkuncu! Wi-fi bağlantısıyla internete bağlı olan saat aynı zamanda banka hesap detaylarınıza ve gerekli komut şifrelerine sahip. Sabah alarmı erteleme tuşuna her bastığınızda en nefret ettiğiniz kurum veya partiye para bağışı yapıyor!
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 3

4.

Bomba Gibi Saat Ayrı renkte üç kablo ve ışık. Hangi ışık yanıyorsa ona ait kablo bağlantısını kesmeniz gerekiyor. Yalnış kablo ayırırsanız alarm şiddetli patlama seslerine dönüşerek çalmaya devam ediyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 4

5.

Gong Saat Bütün ev halkını uyandıran sinir bozucu bir sese sahip.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 5

6.

Zıp Zıp Saat Alarm çalmaya başladığında titremeye başlıyor ve esnek lastik uzantılar sayesinde gittikçe hızlı şekilde odada zıplayarak dolanmaya başlıyor. Önce yakalamanız, sonra da hala titreyen gövdede kapatma tuşunu bulmanız gerekiyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 6

7.

Rüşvetçi Saat Bu saatin susması için önceden ayarlanan kadar madeni parayı içine atmanız gerekiyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 7

8.

Tekerlekli Saat Alarmla birlikte harekete geçip sizden uzaklaşıyor. Susturmak içni yakalamanız lazım. Elbette yatak ucundaki şifonyerin üstüne koyarsanız düşer kırılır!
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 8

9.

Roket Rampası Her sabah geri sayım ve ardından fırlayan bir roket! Alarmı susturmak için roketi yerine koyemniz gerekiyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 9

10.

Lazer Nişangah Lazer işaretliyiciyi tam hedefin ortasına isabet ettirmedikçe alarm susmuyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 10

11.

Polis Sireni Hem ışığı hem de sesi aynı polis araçlarındaki gibi. Güne tamamen ayık ama gergin başlamak isteyenler için birebir.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 11

12.

Yangın Alarmı Muhtemelen sadece sizi değil, bütün apartman ahalisini kaldıracaktır!
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 12

13.

Döndür, Uyan! Saati, üstündeki minik kayışını çıkarıp kendi etrafında saniyede en az 2 tur olmak üzere 1.5 dakika döndürmeniz gerekiyor ki alarm dursun. Bir saniyede 2 turu yapamazsanız alarmın şiddeti artıyor ve süre en baştan başlıyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 13

14.

Paspas Saat Kalkıp paspasın üstüne basmadıkça alarm susmuyor.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 14

15.

Fırlat Gitsin Sinir alıcı dense daha doğru olurdu. Alarmı susturmak için saati yere veya duvara fırlatmanız gerekiyor. Sabah sinirine iyi gelebilir.
Çalar Saat Deyip Geçmeyin 15

Bir önceki yazımız olan Böyle Flash Bellek Gördünüz mü? başlıklı makalemizde flash bellek çeşitleri, flash bellek örnekleri ve flash bellek tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.