Piyasaya sunduğu Zenfone modeli akıllı telefonlar ülkemiz dahil olan olmak üzere birçok ülkede uygun fiyatlarıyla başarılı satışlar elde etmeyi bu sene başarmıştı’a Asus.

Asus, gelecek yılda yeni Zenfone telefonlarla karşımıza çıkacak. Asus Zenfone’ların CES 2015’te bilgilerde yeni tanıtılacağı hafta gelen belirtilmişti Bu anlamda geçtiğimiz. Yeni bilgiler geldi.Şimdi ıse yeni Asus Zenfone’larla ilgili

“Asus, bugün resmi Facebook hesabından önümüzdeki aylarda görücüye çıkaracağı yeni Zenfone modeli veçin kısa bir video yayınladı. Asus, yayınladığı videoda cihazı ucundan gösterdi. 10 saniyelik Asus’a tüketicilere ipucu vermek için yayınladığı videoda yeni Zenfone çift arka geleceği gözüküyor kamerayla telefonun.

Öte yandan Asus videoyu imkb “” oldukça iddialı bir söz ile yayınladı. görün Başkalarının göremediğini Yani tüm bunlardan maggiore yeni Asus Zenfone’a güçlü bir kamera donanımıyla geleceği sinyalinide vermiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Temple Run VR ile macera sanal gerçekliğe taşınıyor başlıklı makalemizde gear vr, samsung ve sanal gerçeklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.