Henüz duyurulmamış telefonlara ilişkin kimi detayları, parça sızıntıları sayesinde öğrenmek mümkün oluyor. Huawei Ascend P8’e ait olduğu iddia edilen arka panel fotoğrafları da, resmiyet kazanmamış cihaza dair bir fikir edinilmesine yardımcı oluyor. Sızan fotoğraflarda dikkat çeken ilk nokta ise arka panelde ana materyal tercihinin alüminyumdan yana kullanılması oluyor.

Panelin boyutu ise Huawei Ascend P8’in “phablet” kategorisinde bir cihaz olacağını gösteriyor. Arka panelin yan kısmında bulunan girişlerin ise SIM kart yuvası, hafıza kartı yuvası ve ses kontrol düğmeleri için olduğu düşünülüyor. Panelinalt kısmındaki açıklıkların ise stereo hoparlörler için oluşturulmuş olması bir hayli muhtemel gözüküyor. Tek elle rahatlıkla kavrandığı görülen panelin oldukça sağlam olduğu da ayrıca belirtiliyor. Söz konusu panelin bir Huawei cihazına ait olup olmadığı henüz bilinmese de, en geç Mobil Dünya Kongresi zamanında bu sorunun cevap bulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Lenovo'nun Şarjı 46 Gün Giden Yeni Telefonu P70t Çok Yakında Geliyor! başlıklı makalemizde Lenovo P70t, Lenovo P70t fiyatı ve Lenovo P70t inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,,, 1.034 views Okunma 28 Ara 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.