Samsung’un 2015 yılındaki amiral gemisi Galaxy S6 ile alakalı aralıklarla sızdırılmaya başlayan görüntülere bir yenisi daha eklendi. Ancak bu seferki görüntü ve bilgiler diğerlerinden daha ilginç.

Yeni görüntülerde Samsung Galaxy S6’nın 5.5 inç boyutlarında ve en önemlisi de alüminyum gövdeye sahip olduğu görülüyor. Renkli ön yüzüyle de, plastik gövdeli Galaxy S5’ten sonra ciddi bir değişim olabilir.

Filorosan sarısı ön yüzün bulunduğu ve Galaxy S6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüler, Samsung’un farklı şeyleri denemekten çekinmediğini gösteriyor. En önemlisi de son raporlardan sonra, Samsung’un hala 5.2 ve 5.5 inç boyutlarını denemesi. Sızdırılan görüntülere göre SM-G430 kod adlı Galaxy S6’nın boyutu 5.5 inç olacak ve 1080p ekranıyla Snapdragon 801 yongaya sahip olacağı da görüntüleri sızdıran kaynağın ilettiği bilgiler arasında.

 

galaxy-s6-sizinti-1

galaxy-s6-sizinti-2

galaxy-s6-sizinti-3

galaxy-s6-sizinti-4

galaxy-s6-sizinti-5

galaxy-s6-sizinti-6

Bir önceki yazımız olan Temple Run VR ile macera sanal gerçekliğe taşınıyor başlıklı makalemizde gear vr, samsung ve sanal gerçeklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.