Gameloft’un geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni oyunu Brothers in Arms 3, mobil platformlar için indirilmeye sunuldu. İndirme linkleri ve oyunla ilgili bilgiler haberimizde.

Oyun konusunda oldukça dolu dolu geçen E3 2014‘te mobil oyunlarda görücüye çıkmıştı. Mobil platformun en iyi oyun geliştiricileriden biri olanGameloft, bu fuarda birçok yeni mobil oyununun duyurusunu yapmıştı.

Bu süreçten sonra kademeli olarak yayınlanmaya başlayarak devam etmişti. Son olarak Gameloft‘un Brothers in Arms serisinin yeni oyunu olanBrothers in Arms 3, mobil platformlar için çıkışını yaptı.

14-12/19/brother-in-arms-3-sdn.jpg

Ücretsiz olarak sunulmasının yanında oyun için satın alımların bulunduğu yapım, 2. Dünya Savaşı’nı konu alıyor.

Önceki oyunlarda FPS türünde olan serinin yeni oyununda TPS yapısına geçiş yapılmış. 3. şahis kamera açısı ile kontrol ettiğimiz Çavuş Wright adındaki karakterimiz ile işgal edilmiş Normandiya’ya gidecek ve hayat değiştiren bir yolculuğa ilk adımını atacaksınız. Silahlar kullanacak, askeri becerilerinizi geliştireceğiniz bu oyunda farklı görev türleri de bulunuyor. Oyunun ilerleyişine göre kamera açılarında da farklılıklar unutulmamış.

14-12/19/brother-in-arms-3-sdn-2.jpg

Gameloft‘un dikkat çeken yeni oyunu Brothers in Arms 3‘ü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

:: Brothers in Arms 3’ü Android için buradan indirebilirsiniz.

:: Brothers in Arms 3’ü iOS için buradan indirebilirsiniz.

:: Brothers in Arms 3’ü Windows Phone için buradan indirebilirsiniz.

 

SDN – ShiftDelete.Net

Bir önceki yazımız olan En Çok Oynanan 10 Oyun başlıklı makalemizde çok oynanan oyunlar, En Çok Oynanan 10 Oyun ve En Çok Oynanan oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.