[tps_header][/tps_header]

WhatsApp’a sesli arama özelliğinin geleceği geçen yıl duyurulmuştu. Facebook’tan da uzunca bir süredir konuyla ilgili açıklama gelmemişti. Fakat AndroidWorld, WhatsApp’a gelecek sesli arama özelliğinin telefonlarda nasıl göründüğünü ortaya çıkardı.

AndroidWorld, WhatsApp’ın kendi sitesinde sesli arama özelliğiyle ilgili yayınladığı metin ve görsel kodları arasından, aşağıda sizinle paylaştığımız görüntüyü elde etti. Hollanda tabanlı siteye göre WhatsApp’a gelecek olan sesli arama özelliğinin çok büyük bir ihtimalle bu şekilde görüneceğini söylüyor.

Paylaşılan görsele göre konuşacak olursak gayet kullanışlı ve sade görünüyor. Aramalar, daha sonra dinlemek üzere kayıt altına alınabiliyor.

[tps_footer][/tps_footer]

WhatsApp, bir yıl dolmadan özelliği sunacağını açıklamıştı. Şunun şurasında bir hafta kaldığına göre haftaya sesli arama özelliğini kullanabileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp mesajlarınızı saklıyor mu? başlıklı makalemizde whatsapp haberleri, whatsapp mesajlar kaydediliyor mu ve Whatsapp mesajları saklıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 1.113 views Okunma 25 Ara 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.